• stolicka1
  • stolicka3
  • stolicky3
  • stolicky4
  • stolicky5
  • stolicky6
  • stolik10

Výroba stoličiek - barové stoličky a jedálenské stoličky

Moderné Stoličky - štýlové barové a jedálenské stoličky

Moderné barové a jedálenské stoličky z našej ponuky dokážu splniť akúkoľvek Vašu predstavu a nároky na stoličky s ohľadom na pohodlie, dizajn či materiál.

Široká farebná škála poťahových materiálov stoličiek a farebných odtieňov dreva vytvára obrovské kombinácie pre akýkoľvek interiér, či už sa jedná o domácnosti alebo o profesionálne nasadenie v reštauráciách, hoteloch a pod.

Celkovo pri výbere stoličky je potrebné venovať pozornosť materiálu, z ktorého je stolička vyrobená.

Jeden z najlepších materiálov na výrobu jedálenskej či barovej stoličky je drevo buku, tieto stoličky sú väčšinou dodávané v celku. Nie je potrebné už žiadna montáž a to z toho dôvodu že u týchto stoličiek sú spoje čapované a lepené, čo zaručuje pevnosť a dlhú životnosť stoličky.  Na trhu sa predávajú aj stoličky ktoré sú vyrobené z dreva borovice či smreka a sú aj spravidla o niečo lacnejšie ako stoličky z buku. Drevo borovice aj smreku je drevo mäkké a spoje u týchto stoličiek sú väčšinou skrutkované. Skrutkované spoje stoličky majú tendenciu sa povoľovať a následne väčšinou potom nasleduje poškodenie stoličky, čo sa tiež prejaví na životnosti stoličky. Tieto stoličky nie sú vhodné na komerčné využitie v prevádzkach reštaurácií, hotelov, pivníc a pod.

Jedálenské stoličky

Jedálenské stoličky z našej ponuky dokážu splniť akúkoľvek Vašu predstavu a nároky na jedálenské stoličky s ohľadom na pohodlie, dizajn či materiály. Vyrábame jedálenské stoličky v mnohých kombináciách pre akýkoľvek interiér, či už sa jedná o domácnosť alebo o profesionálne nasadenie v reštauráciách, hoteloch a pod.

Jedálenské stoličky od nás sa vyznačujú hlavne:

  • zosilnenou záťažovou konštrukciou,
  • kvalitným prevedením,
  • nadčasovým dizajnom.

Barové stoličky

Barové stoličky, sú atraktívnym doplnkom každého interiéru vybaveného barovým pultom. Či už sa jedná o domáci bar, reštauráciu, hotel alebo napríklad vináreň. Barové stoličky by mali byť pohodlné a pevné. Na želanie môžu byť barové stoličky v prevedení celodrevenom, s čalúneným sedákom, alebo čalúneným sedákom aj operadlom. Barové stoličky si môžete vybrať v ľubovoľnom farebnom prevedení.

Kovové stoličky

Kovové stoličky sú plnohodnotnou alternatívou k dreveným stoličkám. Svojim technickejšom dizajnom dokážu niekedy lepšie doplniť niektoré interiéry. Ponúkame širokú škálu nielen poťahových materiálov, ale aj povrchov kovovej konštrukcie. Veľké množstvo farebných a materiálových kombinácií dokážu splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov.